ЗА 3,2 КГ ЦУКЕРОК ЗАПЛАТИЛИ 49,28 ГРН.СКІЛЬКИ БУДУТЬ КОШТУВАТИ 5,2 КГЦУКЕРОК.


Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

1)49,28:3,2=15,4 (грн.) вартість 1 кг цукерок

2)15,4 * 5,2=80,08(грн.) вартість 5,2 кг цукерок

Відповідь: 80,08 грн.