Срочно, пожалуйста, помогите) Скласти рівняння прямої, що проходить через дві точки А(1; -3) та В

(6; 5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Рівняння прямої виглядає так: y = kx + c

Складемо систему рівнянь:

-3 = k + c,

5 = 6k + c; Помножити перше рівняння на -1 і скласти ці рівняння, тоді

8 = 5k, виходить, що к = 1,6

Підставами це значення в перше рівняння і отримаємо, що с = - 4,6

тоді відповіддю буде рівняння y = 1.6x - 4,6

Отвечает Романова Софья.

уравнение прямой АВ, проходящей через две точки А(х₁;у₁) и В(х₂;у₂) имеет вид (х-х₁)/(х₂-х₁)=(у-у₁)/(у₂-у₁)

(х-6)/(1-6)=(у-5)/(-3-5)

(х-6)/(-5)=(у-5)/(-8)

8*(х-6)=5*(у-5)

5у-25=8х-48

5у=8х-48+25

у=(8х/5) -23/5

у=1.6х-4.6