14 учнів принесло до класу по 2 книжки,а кілька учнів по 3 книжки. Усього принесли 73 книжки.

Скільки учнів принесло по 3 книжки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Полина.

Відповідь:

1)14 x 2 = 28 (кн.) - принесло чотирнадцять учнів;

2)73 - 28 = 45 (кн.) - принесли по три книжки;

3)45 : 3 = 15 (уч.)

Відповідь: 15 учнів принесло по три книжки.

Покрокове пояснення:

Спочатку знаходимо скільки книжок принесли по дві -- це ми можемо зробити з домогою множення кількості учнів на кількість книжок, які приніс кожен цей учень. Потім віднімаємо кількість книжок, що принесли 14 учнів разов від усієї кількості книжок і знаходимо кількість книжок, які принесли учні, які несли 3 книжки. А те що вийшло ділимо на три, щоб знайти кількість учнів.

Отвечает Романова Дарья.

Ответ:1) 14+14=28

2)73-28=45

3)45\3=15