Знайти градусну міру кута, радіанна міра якої 5п/24 і 9п/10 СРОЧНООО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

В цій задачі навпаки - щоб перевести з радіан в градуси, треба поділити на "пі" та домножити на 180.

\frac{5\pi }{24} \cdot\frac{180}{\pi } =37,5 градусів

\frac{9\pi }{10} \cdot\frac{180}{\pi } =162 градуси