Допоможіть! Круг поділено на три сектори.Градусна міра кута першого сектора становить 25/36 повного

кута,А міра другого -38% кута першого сектора.Обчислити градусну міру кута третього сектору.

Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.

360° - градусная мера круга

25/36 · 360 = 360 : 36 · 25 = 10 · 25 = 250° - первый сектор

250 · 0,38 = 95° - второй сектор

360° - (250° + 95°) = 360° - 345 = 15° - третий сектор

Відповідь: 15° - градусна міра кута третього сектору.