З двох пунктів, відстань між якими 326,5км, одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі.

Швидкість одного з них дорівнює 64,5 км/год, а іншого - на 1,6 км/год більша. Через скільки годин автомобілі зустрілися?

Ответы на вопрос

Отвечает Савоничева Алёна.

1) 64,5 + 1,6 = 66,1 (км/ч) - скорость другого автомобиля;

2) 64,5 + 66,1 = 130,6 (км/ч) - скорость сближения;

3) 326,5 : 130,6 = 2,5 (ч) - время движения до встречи.

Вiдповiдь: через 2 год 30 хв автомобілі зустрінуться.