1352. Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох пунктів,відстань між якими

дорівнює 325 км, і зустрілися через 2,5 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля якщо швидкість одного з них на 10км/год більша,ніж швидкість іншого​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість одного - хкм/год, тоді швидкість другого (х+10) км/год

за 2,5 години перший пройшов відстань-2,5х км, а другий 2,5(х+10) км

Складемо рівняння:

2,5х+2,5(х+10)= 325

5х+25= 325

5х= 300

х= 60 км/год швидкість одного автомобіля

х+10=60+10= 70 км/год швидкість другого

Отвечает Елпейсов Жанхожа.
Нехай швидкість першого автомобіля дорівнює х км/год, тоді швидкість другого автомобіля — (х + 10) км/год. За 2,5 год перший автомобіль проїхав 2,5л: km, а другий — 2,5(л: + 10) км. Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
2,5x+2,5(x+10) = 325;
2,5x + 2,5л:+ 25 = 325;
5x = 300;
x=60.
Отже, швидкість першого автомобіля дорівнює 60 км/год, а швидкість другого — 60 + 10 = 70 (км/год).
Відповідь. 60 км/год, 70 км/год