Два автомобілі виїхали одночасно назустріч одни одному із двох пунктів відстань між якими дорівнює

260км, і зустрілися через 2 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 10км/год більша за швидкість другого

Ответы на вопрос

Отвечает Рачёва Аня.

Ответ:

| автомобіль 10 км/год.

|| автомобфль 120 км/год.

Пошаговое объяснение:

1. 260÷2=130

2. 130-10=120( км/год.)

перевірка: (10+120)×2=260