Розподільний закон множення 1 1/2*2 2/17+2 3/4*2 2/17=​


Ответы на вопрос

Отвечает Лавриненко Александра.

Ответ:

1)1 1/2*2 2/17=3 3/7

2)2 3/4*2 2/17=5 14/17

3)3 3/7×5 14/17=19 115/119

Пошаговое объяснение: