Для функцій f(x)=4x³ знайдіть первісну график якой проходить через точку А(1,2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Демидюк Таня.

Відповідь: F(x) = x^{4} +1

Покрокове пояснення:

Знайдемо первісну f(x):

F(x)=\int {4x^{3} } \, dx =\frac{4x^{4} }{4} +c =x^{4}+c

Підставимо координати точки, щоб знайти значення с:

1+c=2

c=1

Підставимо значення с у первісну:

F(x)=x^{4} +1