Розв'язати системи рівнянь (зручним для вас способом)х-2y=4,2x+3y=1;​


Ответы на вопрос

Отвечает Стуканьов Іван.

Ответ:

х=4+2у

2(4+2у)+3у=1

х=4+2у

8+4у+3у=1

х=4+2у

8+7у=1

7у=-7

х=4+2у

у=-1

х=2