Сәлеметсіздер ме көмектесе аласыздар ма?, өтінемін. Дөңгелек 4 секторға бөлінген.Олар x°, 2x°,

4x°, 5x°. X-ті тап

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:x=30

Пошаговое объяснение:

x+2x+4x+5x=12x x=360/12=30 x=30