Промінь ВД ділить розгорнутий кут ABC на два кути градусні міри яких відносяться як 1:2 знайдіть ці

кути

Ответы на вопрос

Отвечает Голишев Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+2х=180

3х=180

х=180/3

х=60 - один кут

2*60=120 - другий кут