Перимедер прямокутника становить 306м,а його ширина більша від довжини на 3,5м.Знайдіть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Amanbay Chinga.

Ответ:

5849,1875

Пошаговое объяснение:

нехай довжина прямокутника дорівнює х, тоді ширина = х+3,5. Периметр це сума всіх сторін. А отже, х+(х+3,5)+х+(х+3,5)=306

4х+7=306

4х=299

х=74,75 - довжина

74,75+3,5= 78,25 - ширина

Площа дорівнює: 74,75 *78,25= 5849,1875