Чому дорівнює площа прямокутника ,сторона якого відноситься як 4:9,а периметр дорівнює 52 см


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудов Даня.

Ответ:144см2

Пошаговое объяснение:

4х+9х=52

13х=52

х=52:13

х=4

Певая сторона = 4*х=4*4=16:2= 8

Вторая сторона = 9*х=9*4= 36:2=18

Площадь = 8*18= 144см2