Розв'яжіть задачу. З двох населених пунктів, відстань між якими 44,1 км, виїхали одночасно

назустріч один одному два велосипедисти. Швидкість одного з них 15 км/год, а швидкість другого 96% швидкості першого. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Тараненко Анжелика.
1)15•0,96=14,4(км/год)- швидкість другого;
2)15+14,4=29,4(км/год)- швидкість зближення
3)44,1:29,4=1,5(год)
Відповідь: вони зустрінуться через 1,5 годин.
Отвечает Рубчинский Дима.

1)15•0,96=14,4(км\год)- швидкість другого.

2)15+14,4=29,4(км\год)- швидкість зближення .

3)44,1:29,4=1,5(год) .

Відповідь: вони зустрінуться через 1,5 годин.