У скільки разів різниця чисел 17,2 і 3,8 більша за суму чисел 2,8 і 0,55?.


Ответы на вопрос

Отвечает Жестянкин Юрий.

Відповідь:

11,15

Покрокове пояснення:

17,2-3,8=13,4

2,8-0,55=2,25

13,4-2,25=11,15