Відстань між двома пристанями дорівнює 60 км.Цю відстань теплохід проходить за течією річки за 2

год,а проти течії-за 3 год.Знайди власну швидкість теплохода і швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость теплохода, км/ч.

y - скорость течения реки, км/ч.

Система уравнений:

2(x+y)=60    |2

3(x-y)=60     |3

x+y=30; y=30-x

x-y=20; y=x-20

30-x=x-20

x+x=30+20

x=50/2=25 км/ч - скорость теплохода.

y=30-25=5 км/ч - скорость течения реки.