Пароплав пройшов за течією річки 45,6 км за 3 год. За який час пароплав подолає 48,8 км проти

течії, якщо швидкість течії річки 3 км/год. Відповідь округлити до одиниць 5 клас!Срочнооооооо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Басова Света.

Ответ:

за ≈5 часов

Пошаговое объяснение:

x - скорость теплохода, км/ч.

3(x+3)=45,6

x+3=45,6÷3

x+3=76/5

x=15,2-3=12,2 км/ч - скорость парохода.

Время, за которое теплоход преодолеет 48,8 км против течения:

48,8÷(12,2-3)=48,8÷9,2=122/23=5 7/23 ч ≈ 5,3 ч ≈ 5 ч