Виразіть змінну y через змінну x із рівняння 4x + 3y = 12.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузисте Даниил.

Ответ:

4x+3y=12

4х=12-3у

х=(12-3у)/4 можна зупинитися тут або продовжити

х=12/4-3у/4

х=3-0,75у

Пошаговое объяснение: