Виразіть із рівняння 2x+3y=12 змінну у через зміннуХ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлющик Тарас.

Ответ:

у=12-2х/3

Пошаговое объяснение:

2х+3у=12

3у=12-2х

у=12-2х/3