2. Допоможи Кнопочці розв'язати задачу на рух у протилежних напрямках. Два вершники одночасно

вирушили іподромом. Швидкістьпершого вершника 12 м/с, а другого — на 3 м/с менша. Скількичасу витратив на шлях другий вершник, якщо перший подолавцю відстань за 45 с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кручинкина Александра.

Ответ:

60с або 1 хв

Пошаговое объяснение:

1)12-3=9(м/с)- другий вершник

2)12•45=540(м)- скільки подолав перший вершник

3)540:9=60(с)

60с=1 хв

Відповідь: другий вершник подолав цю відстань за 1 хвилину