СРОЧНО!!!! На полиці стояли книги. Спочатку взяли 25% книг. Потім 70% книг. Після того на полиці

залишилося 27 книг. Скільки стояло на полиці книг?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Ярослав.

100-70=30%

27 книг - 30%  

27 : 30 * 100 = 90 книг  

100-25=75%

90 книг - 75%

90 : 75 * 100 = 120 книг

Ответ: 120 книг.