Човен проплив за 6 годин проти течії річки 23км.Який шлях він проплив за течією річки за 4 год.

Якщо швидкість течії становить 1,4 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиханова Алима.

Ответ:

26,4 км

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість човна-х, тоді проти течії- х-1,4, а за течією- х+1,4. Складемо рівняння:

(Х-1,4)*6= 23

6х-8,4=23

6х=23+8,4

6х=31,4

Х= 5,2км/год- швидкість човна

5,2+1,4=6,6км/год-швидкість човна за течією

6,6*4=26,4 км- проплив човен за течією за 4 години