В двох контейнерах 36 т вантажу, причому в першому у 2 рази більше, ніж у другому. Скільки тонн

вантажу у кожному контейнері?"

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Саша.

Ответ:

12 тонн, 24 тонни.

Пошаговое объяснение:

Пусть х т. вантажу буде в першому контейнеру, у другому контейнеру в 2 рази більше, тобто 2х т. вантажу. Разом 36т.

Складаємо рівняння.

х+2х=36

3х=36

х=36/3

х=12 (т.) вантажу в першому контейнеру

В другому контейнеру 2х, підставляємо значення х

2*12=24 (т.) вантажу в другому контейнеру

Відповідь: 12 тонн, 24 тонни.