в двох контейнерах 12т вантажу, причому в першому контейнері на 2т менше, ніж в другому. Скільки

тон вантажу в кожному контейнері?​

Ответы на вопрос

Отвечает Паринова Алина.

Ответ:

в 2 контейнері 7т

в 1 контейнері 5т

Пошаговое объяснение:

х    х+2

х+(х+2)=12

х+х+2=12

2х=10

х=5

х+2= 7

Отвечает Нитка Настя.

Ответ:

5т- перший

7т-другий

Пошаговое объяснение:

2х+2=12

2х=12-2

2х=10

х=5 перший

х+2=5+2

х+2=7 другий