Апельсин доставляли на грузову базу чотирма контейнерами по 100 кг апельсинів у кожному контейнері

у першому контейнері виявилося зіпсований 13 кг апельсинів у другому 8 кг у третьому 12 кг у четвертому 9 кг скільки відсотків апельсинів збереглося в кожному контейнері ?скільки в середньому відсотків вантажу залишилися якісними?

Ответы на вопрос

Отвечает Смелова Дарья.

Щоб обчислити відсоток збережених апельсинів у кожному контейнері, нам потрібно спочатку обчислити вагу хороших апельсинів у кожному контейнері. Це можна зробити, віднявши вагу зіпсованих апельсинів від загальної ваги апельсинів у кожному контейнері. Потім ми можемо розділити вагу хороших апельсинів на загальну вагу апельсинів і помножити результат на 100, щоб отримати відсоток хороших апельсинів.

Наприклад, щоб обчислити відсоток хороших апельсинів у першому контейнері, ми можемо зробити наступне:

Вага хороших апельсинів у першому контейнері = 100 - 13 = 87 кг

Відсоток хороших апельсинів у першому контейнері = (87 / 100) * 100 = 87%.

Аналогічно для другого контейнера:

Вага хороших апельсинів у другому контейнері = 100 - 8 = 92 кг

Відсоток хороших апельсинів у другому контейнері = (92 / 100) * 100 = 92

Для третього контейнера:

Вага хороших апельсинів у третьому контейнері = 100 - 12 = 88 кг

Відсоток хороших апельсинів у третьому контейнері = (88 / 100) * 100 = 88

І для четвертого контейнера:

Вага хороших апельсинів у четвертому контейнері = 100 - 9 = 91 кг

Відсоток хороших апельсинів у четвертому контейнері = (91 / 100) * 100 = 91%.

Щоб знайти середній відсоток хороших апельсинів, ми можемо знайти загальну вагу хороших апельсинів у всіх контейнерах і розділити її на загальну вагу всіх апельсинів. Потім ми можемо помножити результат на 100, щоб отримати середній відсоток хороших апельсинів.

Загальна вага хороших апельсинів = 87 + 92 + 88 + 91 = 358 кг

Загальна вага всіх апельсинів = 4 * 100 = 400 кг

Середній відсоток хороших апельсинів = (358 / 400) * 100 = 89,5%.

Отже, відсоток хороших апельсинів у кожному контейнері становить:

- Контейнер 1: 87

- Контейнер 2: 92

- Контейнер 3: 88

- Контейнер 4: 91%.

Середній відсоток хороших апельсинів становить 89.5%.