Знайдіть значення виразу: 1) (-4,4+6)*(-1 9/16); 2) (4 2/9 – 3 5/6) : (-7/18);


Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Кристина.

Ответ-4,4+6=1,6

2)-19:16=-1(одна ціла)3/6

3)1,6×1(одна ціла)3/6=4/5

Пошаговое объяснение: