У класі 14 хлопчиків а дівчаток - на 7 менше. У скільки разів більше хлопчиків, ніж дівчаток.


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Мария.

Відповідь:

у 2 рази

Пояснення:

14-7=7 - дівчаток

14/7=2 - у стільки разів більше хлопчиків, ніж дівчаток