У класі було 22 хлопчики і 16 дівчаток.20 хлопчиків і 10 дівчаток вийшли на подвір'я.Кого быльше

залишилось в класі-хлопчиків чи дівчаток? У скільки разів більше?Висота липи 6м,а сосна на 18м вища.У скільки разів сосна вища за липу?Як правильно написати умову и пояснення.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Федя.
Осталось больше девочек: 22-20=2, а 16-10=6
Липа=6м
Сосна=18м
18/6=3
Сосна в 3 раза выше