При якому значенні параметра m вектори ̅a(5;m-1;3), ̅b(m;3;3) перпендикулярні?


Ответы на вопрос

Отвечает Микрюкова Мария.

Відповідь:

m= -3/4

Покрокове пояснення:

вектори перпендикулярні, коли їх скалярний добуток =0.:25*m+(m-1)+3+3*3=0;

5m+3m-3+9=0

8m=-6

m=-6/8; / :2(скорочуемо на 2)

m=-3/4.