Велотурист подолав 36 км, або 40% усієї відстані. Скільки кілометрів залишилось подолати

велотуристові? ПОЖАЛУСТА ЧТО ПРАВИЛЬНО??

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 36:0,4=90(км) - уся відстань,

2)90-36=54(км) - залишилось подолати.