6.Туристу треба було подолати 180,8 км. Першого дня він подолав 1/4 усього шляху, а другого 0,5

того шляху, який подолав першого дня. Скільки кілометрів туристу залишилось пройти ?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

первый день = 180,8/4 = 45,2  км

второй 0,5*45,2 = 22,6 км

осталось 180,8 - 45,2+22,6 = 180,8-67,8=113 км