Знайти число x якщо 4/9 від x на 13 більше ніж 30% від xпж помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадытчик Полина.

\dfrac{4}{9}\, x-0,3\,x=13\\\\\\\dfrac{4}{9}\, x-\dfrac{3}{10}\, x=13\\\\\\\dfrac{40-27}{90}\, x=13\\\\\dfrac{13}{90}\, x=13\\\\\\\boxed{\; x=90 \; }