помогите пж даю 35 балов Поїзд рухаючись від міста А до міста Б проїхав 200 км що становить 4/5

відстані між містами . Відстань між містами А і Б дорівнює значенню виразу :

Ответы на вопрос

Отвечает Брусова Маргарита.

Відповідь:

250 км

Покрокове пояснення:

складемо пропорцію 200 км – 4/5 (0,8)

                                        Х  — 1

Тоді Х= 200/0,8= 250 (км)