Номер 20 Обчисли: 1) 20 % від 180; 2) 35 % від 5,7.номер 21Сергій купив подарунок мамі за 12 грн,

що становить60 % усіх грошей, які в нього були. Скільки грошейбуло в Сергія?номер 221) Морська вода містить 6 % солі. Скільки солі у 35 кгморської води?2) Морська вода містить 6 % солі. Скільки треба води,щоб отримати 2,7 кг солі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.

Ответ:

20) 180х 20% :100%=36          5,7 х 35% : 100%= 1,995

21) 12х 60% : 100% = 7.2  

   12+ 7,2 = 19,2 грн

22) 1)6%- 35 кг

        100%-х

х=35 х 100% :6= 583,33 кг

    2)   6%  -  2,7 кг  

         100%  -  х кг  

      х=2,7 *100:6=45 (кг)