перше число дорівнює 48, друге становить 35% першого, а третє 3/4 другого. Знайдіть середнє

арифметичне трьох чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Созаева Лейла.

Ответ:

34.2

Пошаговое объяснение:

1 число - 48

2 число - 48-(48*0.35)=31.2

3 число - 31.2*3/4=23.4

С.ар. - (48+31.2+23.4)/3=34.2