Яке з чисел є розв'язком рівняння 4х (у квадраті) =14х


Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Лена.

Ответ:

0 ; 3.5

Пошаговое объяснение:

4x^{2} =14x\\4x^{2} -14x=0\\2x(2x-7)=0\\2x=0\\x=0\\\\(2x-7)=0\\2x-7=0\\2x=7\\x=3.5