У шухляді 7 синіх і 3 червоні ручки.Вибираємо навмання дві з них.Яка ймовірність того,що: 1)Ручки

різних кольорів.2)2 сині ручки

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Алина.

Ответ:

1)

7/10 = 0.7 - будет синяя

3/10 = 0.3 - будет красная

2)

7/10 = 0.7 - первая синяя

6/10 = 0.6 - вторая синяя