Купили 7 синіх ручок та 4 червоні ручки за однаковою ціною за сині ручки заплатили на 138 грн

більше ніж за червоні ручки скільки коштують сині ручки та скільки червоні

Ответы на вопрос

Отвечает Исламов Тимур.

Ответ:

1)7-4=3(р.)різниця

2)138:3=46(р)коштує одна ручка

3)46*7=322(грн)заплатили за сині ручки

4)46*4=184(грн) заплатили за червоні ручки

В:322грн;184грн

Отвечает Семенова Карина.

Ответ: ручки 19,7грн

Пошаговое объяснение: