1610. Першу годину автобус їхав зі швидкістю 52,3 км/год, наступні дві — зі швидкістю 47,4

км/год, а дві остан- ні години зі швидкістю 49,6 км/год. Знайди середню швидкість руху автобуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.

Відповідь:

49,26 (км/год) - середня швидкість автобуса

Покрокове пояснення:

1+2+2=5(год)

47,4*2=94,8 (км)

49,6*2=99,2(км)

52,3+94,8+99,2=246,3 (км)

246,3:5=49,26(км/год)

Отвечает Попова Лера.

Ответ:

49,26 км/год

Пошаговое объяснение:

52,3 + 2*47,4 + 2*49,6 = 52,3 + 94,8 + 99,2 = 246,3 (км) пройдений шлях

1+2+2=5 (год) затрачений час

246,3:5=49,26 (км/год) середня швидкість