Срочноооооо дам 20балов!!!!! Як знайти площу прямокутного трикутника якщо гіпотенуза =15см і

радіус кола описаного в цей трикутник =2см

Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Диана.

Ответ:

а,b-катети прямокутного трикутника

с- гіпотенуза

r- радіус вписаного кола

а+b=c+2r ( за властивістю дотичних проведених до кола з однієї точки

а+b=c+2r =15+2*2=19 см

S= 1/2*(а+b+c)*r=1/2*(19+15)*2=34см^2

Пошаговое объяснение: