Периметр трикутника дорівнює 31 см; одна його сторона 12 см, друга - y см. Скласти вираз для

знаходження третьої сторони і обчислити її за значення, якщо y=8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Безвестных Софья.

Ответ:

х = 31-12-у

х=19-у, у=8

х = 11