Спростити вираз 3(2-m)-(3+m) і обчисліть його значення, якщо m=0,1УМОЛЯЮ!!!!!!СРОЧНО!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Мася Мася.

Ответ:

3(2-m)-(3+m)=6-3m-3-m=3-4m=3-4*0.1=2.6