Як розв'язати рівняння 7x-4x+2=20


Ответы на вопрос

Отвечает Кислый Денис.

Ответ:

7х-4х+2=20

Перенесемо відомі значення в праву сторону(не забуваємо змінити знаки):

7х-4х=20-2

7х-4х=18

3х=18

х=18:3

х=6

Пошаговое объяснение: