ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3.6 см , що становить 9/25 його довжини , а висота

становить 42% довжини. обчисліть об'єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Альфинур.

Ответ:

b = 3,6=9/25a, a = b25/9=10, h=0,42a=4,2

V = 3,6*10*4,2=151,2 см³

Пошаговое объяснение: