Відстань між двома станцями дорівнює 198,9 км. З станцій назустріч один на одного одночасно вийшли

два поїзди, які зустрілісь через 1,8 год після початку руху. Один з поїздів рухався зі швидкістю 57,9 км/год. Знайдіть швидкість другого поїзда. ОТВЕТ СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Минибаев Адель.

Відповідь:

52,6

Покрокове пояснення:

1) 1,8*57,9=104,22 проїхав перший поїзд

2) 198,9-104,22=94,68 проїхав другий поїзд

3)94,68/1,8=52,6швидкість другого поїзда