За 2 год. руху за течією та 3 год руху проти течії човен проходить 48 км, а за 3 год руху за течією

та за 2 год. проти течії він долає 52 км. Знайдіть швидкість човна в стоячій воді та швидкість течії. Пожалуйста хелп!!! Нужно до сегодня!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

y - скорость течения, км/ч.

Система уравнений:

2(x+y)+3(x-y)=48; 2x+2y+3x-3y=48; 5x-y=48; y=5x-48

3(x+y)+2(x-y)=52; 3x+3y+2x-2y=52; 5x+y=52; y=52-5x

5x-48=52-5x

5x+5x=52+48

x=100/10=10 км/ч - скорость лодки.

y=52-5·10=52-50=2 км/ч - скорость течения.