Өрнекті соңғы орындалатын амал таңбасымен жəне нəтижесімен байланыстырып сыз 5×4-16÷4


Ответы на вопрос

Отвечает Шмега Анжела.

Ответ:

(5 \times 4) - (16 \div 4) = 20 - 4 = 16