Площа сторін прямокутника 90см²,а одна зі сторін на 9 см менша, ніж інша. Знайдіть периметр.​


Ответы на вопрос

Отвечает Леер Максим.

Ответ:

42 см

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 ст.=х, а 2ст.=(х+9)

Sпрямокутника= ст.* ст.

х(х+9)=90

х^2+9х=90

х^2+9х-90=0

Д=81+4*90=441=21^2

Х1=-9+21/2=6; Х2- не відп. умові

Отже, 1ст.= 6см, а 2 ст.=15 см

P=2*1ст.+2*2ст.= 2*6+2*15= 42см